About Déhora

Déhora Consultancy Group

Medzinárodná poradenská skupina Déhora je najväčšia európska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na plánovanie a riadenie pracovných síl v zmenových prevádzkach.

Už od roku 1987 Déhora ponúka optimalizáciu plánovania pracovného času zamestnancov pre organizácie vo všetkých odvetviach ekonomiky,  a tým prispieva k zvýšeniu efektivity ich podnikania. Odbornými znalosťami pomáha organizáciám maximalizovať ich výkonnosť a výsledky.

Prední odborníci v tejto oblasti neustále pracujú na vývoji inovatívnych produktov a služieb pre Vaše súčasné aj budúce potreby.

 

Kompletné poradenstvo a podpora pri plánovaní a riadení pracovnej

Spoločnosť Déhora Vám môže pomôcť pri poskytovaní kompletného poradenstva a podpory v oblasti plánovania a riadenia pracovných síl a optimalizácii firemných procesov, vrátane:

  • školenia Vašich zamestnancov;
  • pomoci pri výbere a / alebo implementácii najlepšieho možného plánovacieho softvéru;
  • odborného poradenstva od expertov z rôznych odborov;
  • výskumnej a analytickej činnosti vo Vašej organizácii;
  • pomoci s náborom vhodných plánovačov pre Vašu organizáciu alebo umiestnenie našich expertov (alebo plánovačov) v prípade dočasného nedostatku personálu.

Pôsobíme vo všetkých odvetviach v celej Európe

V súčasnosti má Déhora pobočky v Holandsku, Belgicku, Poľsku, Českej republike (s pôsobnosťou aj na Slovensku) a pomáha stovkám spoločností v celej Európe v takmer každom sektore od priemyselnej výroby cez zdravotníctvo, nevýrobné služby, dopravu a logistiku až po služby verejnej správy.

Medzi významných klientov patria napríklad British American Tobacco, Audi, Nestlé, Siemens, Miele, Electrolux, Bavaria, DOW, Coca Cola, letisko Eindhoven, letisko Schipol Amsterdam, poľské aerolínie, či holandská a belgická polícia.

Praktické skúsenosti a vedecký výskum

Déhora ponúka komplexné a profesionálne služby (poradenstvo, školenia, software,ai.) a inovatívne riešenia v oblasti plánovania a riadenia pracovného kapitálu, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb našich klientov. Toto dokážeme najmä vďaka dlhoročným praktickým skúsenostiam nadobudnutým u klientov, ale aj vďaka rozsiahlym vedeckým výskumom, analýzam a spolupráci s vedecko-výskumnými inštitúciami a s tímom expertov zo všetkých odborov.